• info@rehbergezgini.com
  • WhatsApp:

2A Yapı Pvc & Alüminyum Cephe Sistemleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,251 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali AYDOĞDU
  • ADRES: 2.Küçük Sanayi Sitesi 3.Blok/Veysel Karani Mh. 1134 Sk 36 A Afyonkarahisar
  • TELEFON: 0 (272) 223 6300
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ AFYONKARAHİSAR

FİRMA HAKKINDA

2A Yapı

2A Yapı Pvc Pencere Kapı Sistemleri 1998 yılında Afyon’nda kurulmuştur.
2004 yılına kadar Afyon’nda faaliyetlerini sürdüren 2A Yapı üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Ham madenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslarası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmektedir.
Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

2A Yapı, Kapı ve Panjur Sistemleri 87’yi aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır.
Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, güler yüzlü ve kaliteli hizmet, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır.

Ayrıca katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere, içe-dışa açılan sineklik ile yapılarda geniş ve yüksek açıklıklarda üstün performanslı çözümler için tasarlanan sistem çözümü sağlayan köklü bir firmadır.
Tüm bu sistemlere ilave olarak dünyanın önde gelen kalite belgelendirme kuruluşlarından olan RAL tarafından yüksek kalitesi onaylanmış birinci sınıf markalarla çalışmaktayız. 2A Yapı kaliteye verdiği önemi satış sonrası müşteri hizmetlerine yönelik yaklaşımları ile birleştirerek yenilikçi ve öncü bir marka olduğunu sektöründe kanıtlamaktadır.
Üretimlerimiz kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmekte, aldığı sayısız kalite belgesiyle kalite konusundaki gücünü de kanıtlamaktadır.

Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan, varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır.
2A Yapı olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.

 

http://googlereklamhizmetleri.com/2a-yapi/ ‎

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.