• info@rehbergezgini.com
  • WhatsApp:
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
385 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsa Bey
  • ADRES: Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik
  • TELEFON: 0 (533) 397 2576
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 06:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Kevser Nakliyat kurulduğu günden , bu güne hizmet sunduğumuz süre içerisinde sayısız birey ve şirkete işi yapmış olan Kevser Nakliyat, söz konusu alanda ilk akla gelen ve sektöründe önde gelen nakliyat firmaları içinde bulunmaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenilir taşımacılık hizmeti sunan Kevser Nakliyat, kurulduğu günden beri bu zamana kadar güçlü referanslar sahibi olmuştur.

Kevser Nakliyat kurumsal özellikleri, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyet alanında modern araç ve gereçler ile,Evden Eve Nakliyat,Eşya depolama,Kurumsal taşıma,Ofis taşıma,Şehir içi nakliyat ,Şehirler arası nakliyat,alanında faydanıza sunduğu, hizmetleri ile , güvenli taşımacılık ve nakliyatın tek adresi olma yolunda olan firmamız her geçen gün kendini daha ileriyi taşımaktadır.

Ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşyaya uygun seçilmiş paketleme yöntemleri ile en korunaklı hale getirmektedir.

Bununla birlikte kurumumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi istemlerine ayrıntılı çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi sınıfında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibimiz sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmak adına göreve hazır halde bulunmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.