• info@rehbergezgini.com
  • WhatsApp:

Mert Çiçekçilik Organizasyon

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
478 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Temel
  • ADRES: istiklal mah.doktor sadık ahmet cad.no:90 Osmaniye
  • TELEFON: 0 (328) 814 7385
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ OSMANİYE

FİRMA HAKKINDA

2002 yılında Murat Temel tarafından Mert Çiçekçilik  Organizasyon olarak kurulan firmamız çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına Osmaniye de başlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen tüm ekibimiz ile 10 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesinin ürünü olan tescilli markası (MERT CİCEKCİLİK ORGANİZASYON LTD.ŞTİ) ile müşteri memnununiyeti ve kurumsallaşma adına hızla ilerlemektedir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra 2011 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoride de sektörünün ilklerinden olmayı başaracaktır.

MERT ÇİÇEKÇİLİK ORGANİZASYON çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır.
Osmaniye semtinde yer alan kesme çiçek mağazamızda her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz.
Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler, tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir.

Günümüz standartlarına uygun yapılan, vizyon ve misyonunu daima yenileyen,modayı ve trendleri takip eden ,her zaman creatif tasarımlara imza atan Mert Çiçekçilik sürekli kendi kendine rekabet içerisindedir. Kişiye özel tasarımlar, renklerin dansı, çiçeklerin büyülü dünyası, kısacası firmamızda size özel mutlaka bir ürün bulacaksınız…

Yaptığımız işi, önemsiyor, sevgimizi katıyor, birikimlerimizi sanata dönüştürüp sizlere sunuyoruz…

Vizyonumuz

Sektörde , teknolojiyi, yenilikleri ve kendine güvenen, inanan insan gücünü harmanlayıp, müşterilerimizin tümüne sürdürülebilir bir güven ve kaliteden ödün vermeden siparişlerimizi hazırlayıp zamanın da teslim etmek.

Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.

Misyonumuz

Kesme, saksı, yapay çiçek tanziminde rakiplerine oranla fark yaratarak yılların vermiş olduğu deneyim ile sektöründe öncü ve tek marka olma özelliğini sürdürebilir kılmak

Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.