• info@rehbergezgini.com
  • 0850 305 17 03 - WhatsApp: 05434691305

GOLD MUTLU KARELER DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
150 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: RUHİ DEMİR
  • ADRES: sivas -merkez
  • TELEFON: 0 (507) 307 6223
  • FAX: 0 (507) 307 6223
  • GSM: 0 (507) 307 6223
  • WEB SİTESİ: http://www.mutlukareler.com/
  • E-POSTA: -
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

sivas -merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hayatınızın en özel gününde her şeyin kusursuz, eksiksiz olmasını istersiniz. Mutlu bir anı yaşamak yetmez, o anları ölümsüzleştirmek de gerekir. Ne de olsa bembeyaz gelinliğin içinde bir peri kızından farkınız yokken; üstelik prensiniz de en mutlu haliyle yanınızdayken, o anları bir fotoğraf karesi ile sonsuzlaştırmak olmazsa olmazdır!

Mutlu Bir An

Kendi masalınızı yazdığınız o mükemmel günde, hangi masalın içinde olmak isterdiniz? Belki Kız Kulesi efsanesini andıran bir masalı deniz kenarında bir fotoğraf çekimi ile taçlandırmak istiyorsunuz. Belki prensini arayan Pamuk Prenses gibi yemyeşil bir ormanın içinde… Belki de prensesini kurtarmak için var gücüyle savaşan bir prensin, eşsiz bir manzara içinde yaptığı yolculuktur sizinki. Her düğün, kendi konseptini sessizce anlatır. Sizin masalınız hangisi? Bunu yalnızca gerçek fotoğrafçılar anlar.

Sizi Anlatan Bir Hikaye

Gelinliğinizin tarzı, damatlığınızın rengi, gelin çiçeği ve hatta tercih ettiğiniz ayakkabılar bile, düğün fotoğraflarınızın konsepti için fikir verir. Rahat hissetmeniz için uzman ekibimizin desteği de yadsınamaz bir şekilde gerçekleşir. Artık herşey hazır. En doğru mekanda, en iyi açılarla, en mutlu kareler yakalanır. Mutluluğunuz sonsuzlaştırılır. İşte sizin masalınız…

Fotoğrafçınızı İyi Seçin

Mutlu anlarınızın tekrarı yok. Bir kez daha aynı heyecanı, aynı duyguları hissetmeniz mümkün olmayacak. O halde, profesyonellerle çalışın ve bırakın sizi en iyi yansıtan çekimleri gerçekleştirelim. Böylece hayatınız boyunca saklayacağınız güzel bir albümle, o mutlu güne ne zaman isterseniz yeniden dönebilecek, o anları yeniden yaşayabileceksiniz.

Misyonumuz

Yola çıktığımızda, mutluluğu bir fotoğraf karesine sıkıştırabilmeyi hedefledik. Öyle ki, o fotoğraflara ne zaman baksanız, aynı mutluluğu, heyecanı yeniden yaşayabileceksiniz. Tanıştığımız çiftler, mutluluğunu paylaştığımız güzel insanlarla kocaman bir aile haline geldik. Daha fazla çiftin mutluluğuna şahit olmak, en güzel günlerini aynı heyecanla fotoğraflamak bizi çok heyecanlandırıyor!

Vizyonumuz

Yüzlerce çiftin en mutlu gününün şahidi olmak ve masal karelerini andıran birbirinden eşsiz fotoğraflara imza atmak en büyük hedefimiz. Üstelik, çekim yaptığımız çiftler, sonuçlardan öyle memnun oluyor ki, bizi yeni çiftlerle tanıştırıyor. Memnuniyet, bizi daha fazla mutlu çifte ulaştırıyor. Böylece, daha büyük, daha güçlü bir aileye dönüşüyoruz.

Düğün gününüzde, birbirinden güzel fotoğraf kareleri ile mutluluğunuzu paylaşmaya adayız. En mutlu gülücükler, en aşk dolu bakışlar ile düğün gününüzü ölümsüz kılmak için bizimle iletişime geçin…

Gelen Aramalar: Mutlu Her Gününüzün Fotoğrafçısı

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.