• info@rehbergezgini.com
  • WhatsApp:

Özel Osmaniye Nartanem Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
524 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Birsel Ergün
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi, 1532. Sk. No:6, Ali Rıza Ergün Apartman 80000 Osmaniye Merkez/Osmaniye
  • TELEFON: 0 (546) 814 0304
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Özel Nartanem Osmaniye Anaokulu olarak kapımızı her gün ilk günkü heyecan, umut ve sevgi ile açmaktayız ve dünyanın en değerli varlıklarını bu inançla karşılamaktayız.’’
Değerli Velilerimiz,
Çalışan annelerin en büyük sorunu olan çocuk bakım ihtiyacı nedeniyle, 0-6 yaş arası çocuklara yönelik olarak tasarlanmış, özel mimari ve bina teknolojisi ile inşa edilmiş kreşimiz, 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminde hizmete girimiştir.
Kurumumuzda çocuklarımızın en iyi eğitim alması amacının yanında, güvenlikleri ve konforları açısından da üst düzey detaylar göz önünde tutulmuştur.
Özel Nartanem Osmaniye Anaokulu çevre yerleşim yerleri için kolaylıkla ulaşılabilecek konumu ,fiziksel altyapısı,izlediği eğitim metodları ve profesyonel kadrosu ile bölgenin Anaokulu okulu olma vizyonuna sahiptir.
Okulumuzda ‘’ Her çocuk özeldir .’’ ilkesi doğrultusunda öğrenci merkezli bir anlayış benimsenir.
Kendine güvenen,özgür, bağımsız kararlar alıp uygulayabilen, insani değerlere sahip,yaratıcı, girişken, etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.
Osmaniye’nin en kapsamlı anaokulunda ’’ Küçük Varlıklar Büyük Gelecek.’’ Fikri ile yola çıktığımız kurumumuzda çocuklarımızın kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmeleri için çalışırız.
Velilerimiz , çocuklarını onlar kadar iyi tanıyan ve anlayan deneyimli eğitimlere emanet ettiklerini bilir, eğitmenlerimiz her çocuğumuza geleceğin lideri, sanatçısı, düşünürü, iş adamı gözüyle yaklaşır ve onların farklılıklarını, yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışır.Tüm çocukların potansiyellerinin en üst düzeye çıkması öncelikli hedeflerimizdendir.Eğitmenlerimiz çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkarmak için çalışırlar.
Mutlu bir ekiple, mutlu nesiller yetiştirme gayretindeyiz. Gelecek güzel günlerde de siz velilerimiz ve parıldayan gençlerimizle buluşmak dileğiyle…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.