• info@rehbergezgini.com
  • WhatsApp:

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi
Sisteme üye olmak isteyen kişi veya kurumlar için Google Reklam Hizmetleri belirlemiş olduğu sözleşme koşullarına uygun şekilde hizmet vermektedir. Sistem üzerinden ürün, mal, hizmet alımı ya da teklif vermek, ilan yayınlamak gibi hizmetlerin yanı sıra firma ya da ürün tanıtımı yapmak, güncel haber niteliği taşıyan bilgiler hakkında haberdar olmak durumunda kullanıcıların yerine getirmek ile zorunlu oldukları bazı yükümlülükler bulunmaktadır.
Bu nedenle sistem üzerinden işlem yapmak isteyenler bu konuda daha detaylı bilgi alarak sorun yaşamadan işlem yapabilirler.

Sözleşme İçeriği

Google Reklam Hizmetlerine üye olan kullanıcıların girmiş oldukları bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Üye olurken verilen bilgiler sırasında problem oluşması halinde talep edilmesi durumunda sistem tarafından yapılacak olan işlemler dışında farklı sorunların yaşanması halinde sistem bu durumdan sorumlu tutulmamaktadır.
Özellikle sisteme üye olmak isteyenler üyelik sözleşmesi içeriğine göre hareket etmeleri durumunda herhangi bir problem yaşamadan sistem üzerinden ihtiyaç duydukları her türlü işlemi yapabilirler. Site sözleşme hakkında değişiklik için işbu gizlilik sözleşmesi zamanda yapacakları değişikliği sistem üzerinden yapacağı duyuru ile yayınlayabilir.

Sözleşmenin Feshi

Üyelik işlemleri sırasında özellikle kalıcı veya kısa süreliğine sistemin dondurulması durumunda üyelerin kullanım hakkı sona erer. Sistemi kullanmak isteyenler Google Reklam Hizmetleri üzerinden yapacakları işlemlerde sorun yaşamamak adına her türlü bilgiye ulaşarak bu sayede ayrıntılı inceleyerek daha fazla bilgi elde edebilirler.